Hakkımızda

Geldbach Grubu iştiraki olan Manfred Geldbach Türkiye, 2011 yılında Tekirdağ-Saray’da kuruldu. Çok geniş yelpazede, karbon çelik boru bağlantı parçalarının stoğu yapılmaktadır.

Manfred Geldbach Türkiye, Petrol, Rafineri, Doğalgaz, Enerji Santralleri, Kimya, Petrokimya, Basınçlı Kap ve Kazan İmalatçıları,  Tersaneler başta olmak üzere Türkiye’de günden güne güçlenen sanayisinin birçok koluna ürün tedariğinde bulunmaktadır. Referans listemiz her geçen gün büyümektedir.

1903 yılında kurulmuş olan, Geldbach Grubu’nun çatısı altında Manfred Geldbach Türkiye’nin dışında üretim, stoklama ve tedarik hizmeti veren 33 şirket daha yer almaktadır. Bu şirketler Almanya, Fransa, Ukrayna, Mısır, Belçika, Brezilya, Çin, Hollanda, Romanya, İspanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri ve İngiltere’de bulunmaktadırlar. Grubun tüm üreticileri DNV, GL, LRS, SGS ve de UDT sertifikaları ile donatılmışlardır.

Stoğu tutulan ürünler dışında kalan karbon, alaşımlı, paslanmaz, duplex, super duplex her türlü çelik ihtiyaçlarınız, yurt dışı fabrikalarımızdan tedarik edilebilmektedir.

Her türlü siparişi, büyük küçük ayırımı yapılmaksızın alanında eğitilmiş uzmanlar tarafından kabul edilip sonuçlandırılır. En iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan personelimiz ve yönetim kadememiz, talep edilen ürün ile ilgili gerekli detaylı teknik bilgiyi siz değerli müşterilerimize tüm şeffaflığıyla sunma gayreti içindedir.

Alınan siparişlerin eksiksiz yerine getirilebilmesi için modern enformasyon teknolojisinden yararlanmaktayız. Bilgisayar destekli stok yönetimimiz, ürün temininden stoklamaya; siparişten mal sevkiyatına kadar tüm aşamaları kusursuz bir şekilde gerçekleştirmemizde büyük katkı sunmaktadır. Sipariş ve sevkiyata ilişkin bildirimler elektronik ortam aracılığıyla anında iletilmekte ve böylelikle tedarikçi ile tüketici arasında sorunsuz bir iletişim ağı kurulabilmektedir. Ayrıca eksiksiz bir dokümantasyon ile ürün sertifikalarını anında gönderme güvencesi veriyoruz.

Image00004
Image00005
Image00006